Připouštění hřebcem Leonardo - Farma Zítek

Nabízíme připouštění hřebcem LEONARDO.
Přirozená plemenitba, možné i mražené dávky...

Nabízíme připouštění hřebcem LEONARDO

Leonardo, plemenný hřebec plemene Český teplokrevník

Leonardo je plemenný hřebec, hnědák výborného albertovského chovu z matky LENA (po LOPEZ) a z otce 2623 – LOMBARD-3, sportovní jméno AGENT. Matka i bába LEONARDA jsou špičkové klisny albertovského chovu, které daly řadu výborných sportovních koní. Agent působil v naší zemi v plemenitbě asi pouze 2 roky jako výjíměčně dobrý byl prodán do chovu v Itálii.

Leonardo je krásný , ušlechtilý hřebec ideálních tělesných rozměrů. Má obrovský skokový potenciál a v kombinaci s jeho ochotou k práci a pozorností v parkurech získal řadu sportovních úspěchů. Vyniká velmi dobrou jezditelností (ježděn ženou), krásným pohybem a ukázkovým stylem skoku. Je velmi hodný pod sedlem i na ošetřování. Jeho potomci jsou výborně jezditelní a ochotni pracovat i pod neprofesionálním jezdcem. Na to někteří majitelé klisen zapomínají a potom vznikají problémy.

Už jako mladý zažil v soutěžích Kriterium mladých koní v ČR, kde se ve finále 6 letých umístil na 3 místě a byl vyhlášen nejlepším českým koněm ročníku.

Jeho výkonnost stoupala a již v 7 letech dosáhla stupně ST (140cm) a velice dobře odskákal jako nejmladší účastník Mistrovství republiky v parkurovém skákání. Několik roků po sobě velice dobře reprezentoval svoji stáj v těchto mistrovských soutěžích. Jeho výkonnost je stupeň T – nejvyšší (150cm).

 

Připouštěcí smlouva

 

Fotogalerie hřebce Leonarda - Farma Zítek


Farma Zítek - kontakty

Jaroslav a Irena Zítkovi

Pechova Lhota 3, Hrejkovice 399 01, Okres Písek

Telefon:
739 513 625, 724 375 767

E-mail:
zitek@trollbi.cz

Videogalerie